Serhat Mahallesi, 1480. Sk. No:38, 06378 İvedik Osb/Yenimahalle/Ankara
trende

KOCAELİ SANTEK 2016 FUARINDAYIZ

14.03.2019
2.302
KOCAELİ SANTEK 2016 FUARINDAYIZ

SANTEK 2016 Sanayi ve Teknoloji Fuarında yeni standımızla yerlerimizi aldık. Yeni markalarla birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

Fuar Hakıkında: 

Kocaeli Sanayi Odası (KSO), Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) işbirliği ile Kocaeli Valiliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile Doğu Marmara Kalkınma Ajansı`nın destekleri ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezi`nde yapılacak fuara 50 bin ziyaretçi gelmesi hedefleniyor. Kocaeli başta olmak üzere Doğu Marmara Bölgesi`ndeki sanayi kuruluşlarının ürettiği tüm yeniliklerin aynı çatı altında sergileneceği fuar, katılımcılar ve ziyaretçiler açısından büyük bir önem taşıyor.

SANTEK 2016 Fuarı kapsamında yurtdışından Avrupa, Kafkasya, Ortadoğu, Arap Yarım Adası, Kuzey ve Orta Afrika`dan ve yurtiçinden birçok firmanın katılması bekleniyor. Fuara gelecek olan heyetlere ev sahipliği yapmak için tanıtım ve pazarlama faaliyetleri yapılacak ve fuar süresi boyunca 2 bin firmanın üzerinde ikili görüşme sağlanacak. Fuar kapsamında; Üretim Makineleri ve İmalat Endüstrisi, Enerji, Elektrik, Elektronik, Otomasyon, Otomotiv ve Yan Sanayi, Liman, Tersane ve Gemi Sanayi, Demir Çelik ve Demir Dışı Metaller, Yapı Malzemeleri ve Teknolojileri, İş ve İnşaat Makineleri alanında firmalar olacak.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: